fbpx

7 viltības, kā mazulim viegli iedot zivju eļļu

Norvēģijā Veselības iestādes zivju eļļu rekomendē mazulim sākt dot jau no četru nedēļu vecuma. Vieglāk pateikt, nekā izdarīt? Tas nemaz nav tik grūti, kā izklausās.

1. Sāciet dot no agra vecuma!

Mollers zivju eļļu ieteicams sākt lietot jau no 4 nedēļu vecuma. Jo agrāk sāksiet to dot, jo vieglāk bērns pieradīs pie zivju eļļas garšas un konsistences.

2. Lietojiet sasildītu vai plastmasas karotīti!

Tā kā mazuļi ir pieraduši pie silta ēdiena, iesakām pirms lietošanas karotīti sasildīt siltā ūdenī. Vēl labāk ir lietot plastmasas karoti, jo tā nav tik auksta kā metāla karote.

3. Izmēģiniet šļirci!

Dodot zivju eļļu mazulim dažreiz vieglāk ir lietot šļirci nevis karoti. Tā kā bērni vēl nespēj norīt lielāku daudzumu šķidruma, sadaliet dienas devu vairākās nelielās.

4. Iejauciet zivju eļļu ēdienā!

Kad jūsu bērns sāk ēst arī cita veida pārtiku, ne tikai mātes pienu, zivju eļļu var iemaisīt viņa ēdienā, piemēram, kartupeļu biezputrā.

5. Izvairieties no izšļakstīšanas!

Lai izvairītos no izšļakstīšanās un traipiem, kurus nereti ir grūti notīrīt, mēs iesakām eļļu dot bērna mazgāšanas vai pārģērbšanas laikā. Lietojiet arī priekšautiņu.

6. Ieprieciniet ar balvu!

Nereti ir daudz vieglāk pārliecināt bērnu iedzert zivju eļļu, ja viņi zina, ka pēc tam dabūs kādu kārumu.

7. Rādiet labu piemēru!

Bērni mēdz sekot vecāku paraugam. Ja paši lietosiet zivju eļļu, būs vieglāk pārliecināt to darīt arī bērnus. Un neaizmirstiet, ka Mollers zivju eļļa ir nepieciešama arī jums — tā palīdz rūpēties par sirds veselību, stipriem kauliem, kustīgām locītavām un labu imunitāti.

[was-this-helpful]Orkla Care
Autortiesības aizsargātas/ Mollers 2016-2019 ©