fbpx

Kā atbrīvoties no zivju eļļas traipiem – daži ieteikumi kuri var noderēt!

Daudzi mazuļu apģērbi tiek sasmērēti, kad dodat viņiem zivju eļļu. Var šķist, ka būs grūti iztīrīt zeltainos eļļas traipus. Iesakām izmēģināt šos speciālistu ieteikumus.

Ne vienmēr ir viegli ik dienu iemānīt mencu aknu eļļas karotīti bērna mazajā mutītē. Bieži puse no tās nonāk uz jūsu apģērba, bet daļa kopā ar mazuļa ēdienu tiek atgrūsta. Bet nevajag satraukties. Mēs piedāvājam Malinas Skāras ieteikumus par to kā atbrīvoties no nejaukajiem zivju eļļas traipiem!

Likvidējiet traipus nekavējoties

Malin
Malin Skaar

Malina Skāra, Lilleborgas patērētāju dienesta vadītāja, skaidro, ka svarīgi likvidēt traipus, cik ātri vien iespējams.

– Uzlejiet mazliet neatšķaidīta traipu tīrītāja tieši uz traipa, viegli ieberziet to audumā un atstājiet uz apmēram 20 minūtēm. Izskalojiet audumu un izmazgājiet apģērbu, ievērojot instrukcijas. Jo augstāku mazgāšanas temperatūru uzdrošināties izmantot, jo lielāka ir iespēja ka atbrīvosieties no traipa. Ja apģērbs ir balts vai gaišs, izmantojiet veļas mazgāšanas līdzekli ar balinātāju.

Veci traipi

Ne vienmēr paspējam izmazgāt traipu uzreiz. Ko darīt, ja traips ir vecs un izžuvis?

Malinas ieteikumi:

– No vecajiem traipiem atbrīvoties būs grūtāk, bet ne neiespējami. Pamēģiniet traipu tīrītāju. Traipu tīrītāji patiesībā ir ļoti efektīvi, lai izšķīdinātu eļļas taukus. Ja traips pēc pirmās reizes nav pazudis, nepadodieties, mēģiniet vēl vairākas reizes ar traipu noņēmēju un pēc tam veļu izmazgājiet. Ja traips vēl saglabājies, mēģiniet apģērbu izmazgāt visaugstākajā pieļaujamajā temperatūrā.

Traipi uz mēbelēm

Var gadīties, ka pamanāt eļļas traipus uz mēbelēm, piemēram smalkas vilnas dīvāna? Malinai ir ieteikumi arī šajā gadījumā.

– Jāeksperimentē ar ūdeni un vilnas traipu tīrītājiem. Esiet uzmanīgi, neizmantojiet lielu ūdens daudzumu un vienmēr mazgājiet traipus virzienā “no ārpuses uz iekšpusi.” Ir daudz ērtāk, ja mēbeļu apvalks ir noņemams, un tad iesakam to pašu procedūru kā apģērbam. Bet vienmēr ievērojiet mazgāšanas norādījumus, lai jūs nesabojātu mēbeļu pārvalku. Dažiem pārvalkiem var būt nepieciešama arī ķīmiskā tīrīšana.

Izskalojiet eļļas aromātu

Malinas ieteikumi, kā likvidēt eļļas aromātu:

– Ir svarīgi izskalot eļļas aromātu pirms jūs sākat lietot veļas mašīnu. Un, ja jums ir sajūta, ka jūsu veļas mašīnā smaržo pēc eļļas, veiciet vēl vienu mazgāšanas ciklu  pie 90 grādiem ar veļas mašīnu tīrīšanas līdzekli.Orkla Care
Autortiesības aizsargātas/ Mollers 2016-2019 ©