fbpx

Kā saglabāt skaistu ādu

Vienkārši padomi kā uzturēt ādu veselīgu

Lai saglabātu ādu veselīgu, tai ir jābūt pienācīgi aprūpētai. Novecojošai ādai būs nepieciešams papildus mitrums un tā būs jākopj maigāk nekā jaunāka āda.
Šeit ir mūsu ieteikumi:

• Mitrinošs toniks
Ar gadiem āda kļūst jutīgāka un dehidrēta, tāpēc svarīgi, lai tiktu lietots viegls un mitrinošs sejas toniks, kas nenoņem aizsargājošo lipīdu slāni no ādas virsmas.

• Maigs dziļais pīlings (eksfoliācija)
Ādas pīlings dažas reizes nedēļā noņem raupjās un atmirušas ādas šūnas, kas kavēja mitrinošo efektu, sniedzot ādai veselīgu mirdzumu. Bet tradicionālais pīlings var bojāt ādas virsējo slāni. Labāk lietot maigu sejas pīlingu, piemēram, ar fermentiem, kas šķīdina atmirušās šūnas.

• Spēcīga mitrināšana
Lielākajai daļai cilvēku ar gadiem parādās nepieciešama ādas papildus mitrināšana, un pat vairāk nekā jūs domājat. Tāpēc lutiniet savu ādu ar labu mitrinošo krēmu, vēlams ar hialuronskābi, lietojiet to cītīgi un daudz, gan no rīta, gan vakarā. Un galvenais, neaizmirstiet dzert ūdeni – svaigs ūdens ir nepieciešams jūsu ādai un veselībai!

• Sauļošanās krēms
Vienmēr izmantojiet saules aizsargkrēmu! Saules stari veicina aptuveni 90% no novecošanās pazīmēm, piemēram, grumbas un vecuma /pigmentu/ plankumus. Atcerieties, ka iedegums ir īslaicīgs, bet grumbas ir mūžīgas. Jūs iegūstiet iedegumu, pat ja jūsu āda ir aizsargātā ar sauļošanās krēmu. Tas aizņem mazliet vairāk laika, bet jūs iegūstiet dziļāku iedeguma krāsu, kas kalpos ilgāk.Orkla Care
Autortiesības aizsargātas/ Mollers 2016-2019 ©