fbpx

Lai mazulis redz pasauli krāsainu

Omega-3 taukskābes DHS pozitīvi ietekmē redzes attīstību.

Visi vecāki grib sniegt savam bērnam dzīvē vislabāko.

Bet vai ziniet, ka jūs kā topošā māmiņa variet rūpēties par sava bērna veselību un attīstību jau pirms viņa dzimšanas?

Lai to izdarītu, ir svarīgi izvēlēties pareizu uzturu grūtniecības laikā, jo tikai veselīgs uzturs nodrošina pilnvērtīgu jūsu mazuļa attīstību.

Viena no bērnam nepieciešamajām uzturvielām ir zivīs esošās omega-3 taukskābes DHS. Tām ir svarīga loma pilnvērtīgai redzes attīstībai: grūtniecības un bērniņa barošanas laikā ar uzturu uzņemot omega-3 taukskābes DHS vismaz 200 mg dienā, tiek nodrošināta mazuļa acs tīklenes un redzes asuma attīstība.

Grūtniecības laikā uzņemtās omega-3 ir svarīgas arī Jums kā māmiņai. Mātes organisma omega-3 rezerves tiek izlietotas, lai nodrošinātu mazuli ar šīm būtiskajām taukskābēm, ja ikdienas uzturs tās satur nepietiekamā daudzumā.

Lai novērstu taukskābju zudumu un izveidotu vajadzīgās omega-3 taukskābju rezerves bērna zīdīšanas laikam, šīs taukskābes grūtniecei jāuzņem papildus.

Bērniņa fiziskā un garīgā attīstība noris ļoti strauji, tāpēc nepieciešams veselīgs uzturs. Sniedzot visas bērnam nepieciešamās uzturvielas, jūs rūpējaties par viņa pilnvērtīgu attīstību un veselību. Svarīgi bērna ēdienkartē iekļaut zivis vai zivju eļļu, jo mazulim līdz 1 gada vecumam uzņemot Omega-3 taukskābes DHS 100 mg dienā, tās pozitīvi ietekmē redzes attīstību.Orkla Care
Autortiesības aizsargātas/ Mollers 2016-2019 ©