fbpx

Zivju eļļa var tikt ražota no visiem zivju veidiem, taču ne visas sugas satur pietiekami lielu omega-3 taukskābju daudzumu. Tas ir saistīts ar dažādiem iemesliem, arī tāpēc, ka dažādas sugas dzīvo dažādos ūdeņos. Iegādājoties omega-3 produktu, ir svarīgi novērtēt, cik daudz tā satur zivju eļļu, un cik daudz omega-3 taukskābes. Īpašu uzmanību pievēršot tieši DHS un EPS sastāvam. Veselības aprūpes speciālisti iesaka, ka šīm DHS un EPS taukskābēm jābūt vismaz 250 mg. Sirds slimību profilaksei pat līdz 2000 mg.

Möller’s zivju eļļa tiek ražota no svaigām dabiskos apstākļos dzīvojošām zivīm. Tikko noķertas, tās 24 stundu laikā tiek pārstrādātas.

Pēc tam, kad tiek veikta pirmsapstrāde, sākas tālāka apstrāde. Mēs izņemam daļu no piesātinātajiem taukiem, dabiski eļļa esošo mencu aknu proteīnu (kas ir iemesls, kāpēc mūsu zivju eļļu var dzert, arī tad, ja Jums ir alerģija pret zivju produktiem!), tad iztvaicējot atlikušo ūdeni, atdala jebkuru piesārņojumu un oksidatīvos produktus, pārbauda vai A, D, un E vitamīnu daudzums atbilst standartam. Tad šķidro zivju eļļu iepilda zaļās stikla pudelēs un sagatavo veikalu un aptieku plauktiem. Pirms uzliek īpašo korķīti, pudeles saturs tiek atdalīts no skābekļa, lai aizsargātu tās saturu. Kamēr vāks ir aizvērts, zivju eļļa ir derīga līdz diviem gadiem, bet pudeli atverot, tās saturam piekļūst skābeklis, tādējādi produktu var uzglabāt ledusskapī līdz 3 mēnešiem. Vlenā tējkarotē (5 ml) Möller’s zivju eļļas ir 1,2 g omega-3 taukskābju.

Lai eļļu izmantotu Möller’s produktiem, tai ir jāatbilst mūsu iekšējās kvalitātes prasībām. Patiesībā Möller’s prasības ir daudz stingrākas nekā tās, ko noteikušas kvalitātes uzraudzības iestādes Eiropas Savienībā un pasaulē. Tādējādi mēs varam garantēt, ka Möller’s produktos ir izmantota tikai ļoti augstas kvalitātes zivju eļļa.

Möller’s zivju eļļā omega-3 taukskābju koncentrācija ir vismaz 60%. Tas ir ļoti svarīgi izvēloties zivju eļļas produktus. Daudzos citos zivju eļļas produktos, tā ir tikai 30%. Zivju eļļa, ko izmanto visiem Möller’s produktiem, ir dabīgā triglicerīdu veidā.

Katra saražotā zivju eļļas partija tiek rūpīgi pārbaudīta ne tikai uzņēmumā, bet to veic arī neatkarīgi eksperti. Möller’s garantē, ka katrā devā ir pareizs omega-3 daudzums un vitamīnu proporcija. Izmantojot pavisam svaigas izejvielas un efektīvu, maigu apstrādi, mēs spējam saglabāt to unikālo, ko zivju eļļa spej sniegt jūsu veselībai.

Orkla Care
Autortiesības aizsargātas/ Mollers 2016-2019 ©