fbpx

Zivju eļļa ir dabisks produkts un, kā visi dabas produkti, ātri var sabojāties.  Möller’s vienmēr ir tiecies pēc visaugstākās kvalitātes saviem produktiem. Mums rūp jūras nākotne, tādēļ zivis tiek nozvejotas atbildīgā veidā, neapdraudot aizsargājamās sugas un neizmainot jūras dabīgo līdzsvaru. Visiem mūsu produktiem ir pirmšķirīga kvalitāte, pateicoties augstas kvalitātes izejvielām, mūsdienīgām pārstrādes metodēm un stingrai kvalitātes kontrolei visos ražošanas posmos.  Par izcilo kvalitāti Möller’s mencu aknu eļļa ir apbalvota ar 29 zelta medaļām.

ITQI

Mӧller’s šķidrajām zivju eļļām vairākkārtīgi ir piešķirti Starptautiskā garšas un kvalitātes institūta (ITQI) Briselē, ”ITQI Superior Taste Award” apbalvojumi par to lielisko garšu un augsto kvalitāti (www.ITQI.com).


VISLABĀKĀ GARŠA

Garšas kvalitātes apbalvojums!

Garšas kvalitātes apbalvojums!

Friends of the sea

Mӧller’s zivju eļļa apbalvota ar starptautisko „Friend of the Sea“ sertifikātu. Tas apstiprina, ka šie produkti tiek ražoti no zivīm, kas nozvejotas, ievērojot ilgtspējīgas zivsaimniecības noteikumus, aizsargājot Sarkanajā grāmatā ierakstītās augu un dzīvnieku sugas, saglabājot jūras gultni, bez ģenētiski modificētiem materiāliem vai augšanas hormoniem.


Friends of the sea

Friend of the Sea

Friend of the Sea

Möller`s produktu ražotājs ietilpst Starptautiskās GOED organizācijas (Globālā Omega-3 taukskābju EPS un DHS organizācija) sastāvā, kas apvieno kvalitatīvāko Omega-3 produktu ražotājus pasaulē. GOED uzņēmumi savā darbībā ievēro aukstākos kvalitātes standartus un stingras ētikas normas, lai nodrošinātu omega-3 produktu drošību visos ražošanas posmos – no zivju nozvejas līdz gatavai zivju eļļai pudelē.

Saskaņā ar WWF (Pasaules Dabas Fondu) un ICES (Starptautisko Jūras pētniecības Padomi) Mӧller’s zivju eļļu iegūst no zivīm, kurām ir ilgtspējīgi un viegli pārvaldāmi resursi. Mums ir svarīga jūras nākotne, ko saglabāsim nākamajām paaudzēm.

DNV GL

Möller`s zivju eļļas kapsulām – pats augstākais “DNV GL” novērtējums.

Tas apliecina, ka produkts ir drošs, augstas kvalitātes un videi draudzīgs. Šo novērtējumu no “DNV GL” – viena no ietekmīgākajiem akreditācijas uzņēmumiem pasaulē – ir saņēmuši Möller s Dobbel Immunity un Möller’s Omega-3 Ekstra zivju eļļas kapsulas.

Apvienoto Nāciju organizācija pārbauda ne tikai produktus un to ražošanas procesu, bet arī izejvielu piegādātājus. “DNV GL” mērķis – palīdzēt uzņēmumiem atrast efektīvākos risinājumus, kā uzlabot pārtikas nozares produktu drošumu, kvalitāti, resursu un apkārtējās vides aizsardzības rādītājus, lai izveidotu drošāku, tīrāku un ilgtspējīgāku nākotni.

Cilvēkiem, kuri rūpējās par savu veselību un vides ilgtspējību, ir svarīgi, kā produkti tiek ražoti un kāds ir to ceļš līdz veikalu plauktiem. “Orkla Health” ir viens no lielākajiem uztura bagātinātāju ražotājiem Ziemeļvalstīs un pārstāvis Latvijā. Mūsu mērķis ir nodrošināt, lai visi saražotie produkti atbilstu visaugstākajām kvalitātes prasībām, un lietotāji var viegli atrast visu nepieciešamo informāciju.

Arvien vairāk cilvēku interesējās, kur var iegūt detalizētu informāciju par produktiem, tā izcelsmi un kvalitāti.
Möller’s zivju eļļai piešķirtais “DNV GL” sertifikāts nodrošina, ka līdz patērētājam nonāk tikai rūpīgi pārbaudīti, kvalitatīvi un droši produkti. Tas palīdz uzņēmumam celt sava zīmola uzticamību un sargāt reputāciju.

“Möller’s” zivju eļļa tiek ražota jau kopš 1854.gada. Vairāk nekā 160 gadu pastāvēšanas laikā šī unikālā uztura bagātinātāja ražotāji neatlaidīgi turas pie produkta izgudrotāja Petera Möllera misijas – ražot augstākās kvalitātes zivju eļļu sabiedrības veselības uzlabošanai.

“DNV GL” kvalitātes sertifikāts apliecina, ka:
• Produkts ir vērtīgs. „Möller’s“ zivju eļļas ar īpaši augstu kvalitatīvu omega-3 neaizvietojamo taukskābju DHS un EPS saturu, kurām ir pierādīta pozitīva ietekme uz veselību.
• Produkts ir drošs un pilnīgi tīrs no piesārņojuma. „Möller’s“ zivju eļļas ražošanas un izplatīšanas posmi ir maksimāli pasargāti no apkārtējās vides piesārņojuma.
• Produktam ir augsta kvalitāte. Kapsulu ražošanā izmantotā zivju eļļa saglabā savas vērtīgās īpašības, tās smarža un garša nemainās.
• Produkti ir videi draudzīgi. Tas nozīmē, ka visi ražošanas, analīzes un kontroles posmi tiek pārbaudīti un apstiprināti “DNV GL”.


DNV

DNV sertifikāts apliecina, ka produkts ir ar augstu omega-3 saturu, ir tīrs un tam ir zema oksidācijas pakāpe.

DNV sertifikāts apliecina, ka produkts ir ar augstu omega-3 saturu, ir tīrs un tam ir zema oksidācijas pakāpe.

Möller ‘s rūpējas par jūras resursiem!

Möller ‘s šķidrā zivju eļļa ir ieguvusi vēl vienu svarīgu atzinību – MSC (Marine Stewardship Council). Sertifikāts ir apliecinājums, ka produkti ir izgatavoti tikai no savvaļas zivīm, kas ir iegūtas atbildīgi no okeāna resursiem un savvaļas dzīvniekiem.

Neatkarīgā nevalstiskā organizācija MSC tika dibināta 1997. gadā, lai identificētu pārzvejas izraisītās problēmas un atrast veidus, kā tās risināt.

MSC atbildīgās zvejas standarts tika izstrādāts sadarbībā ar zinātniekiem, zivsaimniecības ekspertiem un vides speciālistiem.

MSC novērtē un atzīst MSC:

  • rūpēties par zivju populāciju;
  • zems kaitējums videi;
  • ir efektīvas zvejas pārvaldības sistēmas.

Starptautiskā bezpeļņas organizācija MSC pārvalda arī vecāko un, iespējams, vienīgo ekomarķējumu, kas atbilst ANO Pārtikas un lauksaimniecības organizācijas (FAO) prasībām. Organizācija cenšas, lai ne tikai tagadnes, bet arī nākotnes planētas iedzīvotāji varētu baudīt jūras veltes un dzīvību pasaules ūdeņos.

Plašāku informāciju par MSC atbildīgo zvejas standartu var atrast organizācijas oficiālajā tīmekļa vietnē msc.org.


MSC (Marine Stewardship Council)

Sertificēts ilgtspējīgi iegūts jūras produkts

Sertificēts ilgtspējīgi iegūts jūras produkts

Orkla Care
Autortiesības aizsargātas/ Mollers 2016-2019 ©