fbpx

Uzskaņot kā vijoli!

Rūpēties par veselību un vienlaicīgi tikt galā ar straujo dzīves ritmu ir izaicinājums mums daudziem. Tas prasa stipru imūnsistēmu un labu fizisko stāvokli. Pareizi rūpējoties par imunitāti jūs nodrošināt organisma harmonisku darbību.

Labi funkcionējošai imūnsistēmai ir jābūt gatavai pretoties un pasargāt jūs no baktērijām un infekcijām. Vai jūsu imūnsistēma ir pietiekami stipra, lai pasargātu no saslimšanas?

Šķidrā zivju eļļa ir dabīgs vitamīnu D un A avots, tādēļ tā lieliski nodrošina normālu imūnsistēmas darbību.
Galvenais D vitamīna avots ir saules stari, cilvēkam pašam nepiemīt spēja to sintezēt. Tā kā Latvijas platuma grādos saules ir maz, tas nozīmē, ka D vitamīnam ir ierobežotas iespējas veidoties dabiskā veidā. Tādēļ D vitamīnu mums jāuzņem ar pārtiku – treknām zivīm, pienu vai sviestu.

Vitamīni A un D, kas atrodas mencu aknu eļļā, stiprina organisma aizsarg pējas un uztur normālu imūnsistēmas funkciju. Ir svarīgi, lai eļļa saturētu omega-3 polinepiesātinātās taukskābes, kuras organisms nespēj pats saražot. Omega-3 taukskābes DHS un EPS ir katras cilvēka ķermeņa šūnas sastāvā.
Ja jums ir nepatīkami lietot šķidro zivju eļļu, izvēlaties kapsulētās Möller’s zivju eļļu formas, kas arī nodrošina organismu ar tām pašām vērtīgajām vielām.Orkla Care
Autortiesības aizsargātas/ Mollers 2016-2019 ©