Kāpēc izvēlēties Möller’s?

Uzticami Omega-3 produkti no paaudzes paaudzē

Kopš 1854. gada mēs atbalstam un vienkāršojam Skandināvu ģimeņu ikdienas veselības ieradumus ar augstākās kvalitātes Omega-3 produktiem.

Viena karotīte dienā ir viss, kas nepieciešams!

Rūpes par veselību

Nozīmīga norvēģu uztura sastāvdaļa kopš 1854. gada

Ģimenes Norvēģijā lieto Möller’s mencu aknu eļļu paaudzēm ilgi. Arī mūsdienās Möller’s ir svarīga norvēģu ikdienas uztura sastāvdaļa un ir nr.1 Omega-3 zīmols Norvēģijā.

Iegūts no arktikas mencām

Zvejots un ražots Norvēģijā

Möller’s ir 100% norvēģu produkts, zvejots un ražots Norvēģijā, izmantojot tikai augstākās kvalitātes izejvielas. Mencu aknu eļļa ir novērtēta kā bagātīgs un dabīgs Omega-3 taukskābju, kā arī D un A vitamīnu avots.

Augstākā skandināvu kvalitāte

Augstākā kvalitāte un kontrole

Visa izmantotā eļļa tiek rūpīgi attīrīta un rafinēta vairākos soļos un ražošanas procesa laikā tiek pārbaudīta astoņas reizes. Visi Möller’s produkti ievēro stingrus svaiguma standartus, kurus nosaka Codex standarts Zivju eļļām un GOED (Global Organization for EPA and DHA Omega-3s) (www.goedomega3.com)

ITQI garšas apbalvojums

Superior Taste Awards 2023 ieguvējs

Möller’s mencu aknu eļļa jau vairākus gadus tiek apbalvota ar Superior Taste Award, ko pasniedz Starptautiskais Garšas institūts (ITI) Briselē, Beļģijā.

Caurspīdīgs ražošanas process

Pilnībā izsekojamas sastāvdaļas

Möller’s ir saņēmis Friends of the Sea sertifikātu. Friends of the Sea ir viena no nozīmīgākajām starptautiskajām bezpeļņas organizācijām, kas sertificē produktus, kas ir iegūti ievērojot ilgtspējīgas zvejniecības standartus.

Viss nozvejotais tiek izmantots

Viss nozvejotais tiek izmantots

Mencu aknas ir blakusprodukts, kas tiek iegūts pārstrādājot zivis. Visi ražošanas pārpalikumi tiek izmantoti biodegvielas ražošanai vai dzīvnieku barības ražošanai. Ražojot blakusproduktus no blakusproduktiem mēs radām patiesi apļveida piegādes ķēdi.

Möller’s - eksperts Omega-3 produktu jomā

Gadsimtu ilgās pieredzes laikā, esam uzkrājuši zināšanas par labākajām izejvielām, kur tās iegūt un kā tās pārstrādāt, lai iegūtu tīru, kvalitatīvu produktu ar lielisku garšu.

Möller’s produkti tiek ražoti no treknām zivīm, kas dabīgi bagātīgas ar Omega-3 taukskābēm DHS un EPS, kā arī dabīgiem vitamīniem.

Kvalitāte un kontrole visā ražošanas procesā

Mencas, kuras tiek izmantotas Möller’s mencu aknu eļļas produktos, tiek zvejotas aukstajos un tīrajos Norvēģijas ziemeļu krastos pie Lofotu un Vesterālenas salām, izmantojot nelielas, tradicionālas zvejas laivas.

Zivis tiek pārstrādātas 24 stundu laikā pēc nozvejas, lai nodrošinātu svaigumu un augstāko kvalitāti. Pēcāk eļļa tiek transportēta uz mūsu ražotni Oslo, kur tiek veiktas kvalitātes pārbaudes, un eļļa tiek iepildīta mūsu ikoniskajās stikla pudelēs un tālāk piegādāta pircējiem visā pasaulē.

Kāpēc Tev jādzer Möller’s mencu aknu eļļa katru dienu?

Möller’s mencu aknu eļļa ir dabīgs Omega-3 avots, kas turklāt satur dabīgos A, D un E vitamīnus, kas atbalsta Tavu imūnsistēmu, smadzenes, sirdi un redzi.

Lofotu salu vēsture

Tradīcijas
Zvejsaimniecība tūkstošiem gadu ir bijusi svarīgākā nodarbošanās Lofotu un Vesterālenas reģionā.

Svaigas zivis
Ziemeļaustrumu arktiskā menca (norvēģu valodā – skrei) migrē tūkstošiem kilometru no Barenca jūras, lai nokļūtu savā iecienītākajā nārstošanas vidē pie Lofotu un Vesterālenas salām.

Tīrība
Pateicoties īpaši stingrajai kvalitātes kontroles sistēmai, Möller’s produktu ražošanā tiek izmantotas tikai augstākās kvalitātes sastāvdaļas.

Previous slide
Next slide